מה צריך לדעת לפני חקירה במשטרה?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

כחלק מהפעילות השוטפת שלה, מזמנת המשטרה אזרחים שונים, מכוח סיבות כאלה ואחרות, לחקירות בתחנת המשטרה. חקירת משטרה היא פעולה בעלת משמעות, שכן לדברים שאדם מסוים יאמר בחקירת המשטרה שלו עשויה להיות משמעות גדולה מאוד על חקירת המשטרה, ועל הפעולות שיבוצעו בהמשך על ידי מערכת אכיפת החוק. הנה מה שצריך לדעת לפני חקירה כזאת.

 

חקירת משטרה

המשטרה מבצעת הרבה מאוד פעולות שונות מדי יום. חלק מהפעולות שלה כוללות זימון של אזרחים לחקירות בתוך תחנת המשטרה. אם יש חשד מסוים של המשטרה לביצוע עבירה כלשהי, שיכולה להבשיל לכתב אישום פלילי, היא תוכל לזמן אנשים לחקירה, על מנת לאסוף את המידע שדרוש לה בצורה היעילה ביותר. ייעוץ לפני חקירת משטרה יכול להינתן על ידי עורך דין פלילי.

 

פנייה אל עורך דין

עורך דין פלילי הוא עורך הדין שתרצו לפנות אליו כאשר יזמנו אתכם לחקירת משטרה. עו"ד פלילי משמש גם בתור עורך דין מעצרים, כאשר אדם נעצר על ידי המשטרה ואין לו יכולת לתקשר עם עורך הדין שלו לפני תחילת החקירה. ההמלצה הגורפת היא לפנות מיד אל עורך דין שמתמחה בפלילים לפני חקירת משטרה, כדי לקבל ממנו את הסיוע המדויק והאיכותי ביותר, וכדי להגיע מוכנים לחקירה.

 

מה החשדות נגדכם?

זומנתם כחשודים לחקירת משטרה? חשוב שתבינו קודם כל מה החשדות שעומדים נגדכם. עו"ד פלילי, כמו עורך דין עומרי שטרן, יוכל להבין באמצעות החשדות שעומדים נגדכם מה המצב המשפטי שלכם. הוא יוכל להבין מה צפוי להיות בחקירה שלכם, ולתת לכם ייעוץ מעשי בכל מה שקשור לחקירת המשטרה עצמה.

 

דעו את הזכויות שלכם

דבר נוסף שחשוב להכיר לפני כל חקירת משטרה, הוא הזכויות שלכם בתור נחקרים. על מנת שחקירת משטרה תהיה תקינה, חובת המשטרה לספק לנחקר את הזכויות השונות שלו, כמו הזכות לראות ולהיוועץ בפרטיות עם עורך דין.

 

האם אתם חשודים?

חשוב לדעת שלא כל זימון לחקירת משטרה הופך אתכם לחשודים. ישנן חקירות שמתנהלות נגד אנשים מסוימים, אך מסיבות כאלו ואחרות המשטרה מזמנת לחקירה גם אנשים שקשורים לפרשה אך אינם חשודים. ייעוץ לפני חקירה במשטרה עם עורך דין מעצרים אפשרי גם במקרים הללו.

האם כדאי לכם לשתף פעולה או לשמור על זכות השתיקה?

התייעצות עם עורך דין פלילי הכרחית לפני חקירת משטרה, מכיוון שהיא תאפשר לכם להבין בצורה טובה מה אתם באמת צריכים לדעת לפני. למשל, עו"ד פלילי יסייע לכם להבין האם כדאי לכם לשתף פעולה עם המשטרה או לשמור על זכות השתיקה.

משמעויות לידע מקדים

בכל מה שנוגע לחקירת משטרה, ידע הוא בהחלט כוח. ייעוץ לפני חקירת משטרה עם עורך דין מעצרים יאפשר לכם להגיע מוכנים בצורה משמעותית יותר מאשר הייתם מגיעים ללא אותו ייעוץ אל חקירת המשטרה, ובכך להבטיח את האינטרס שלכם על ידי התנהלות נכונה בחקירה.

תוכן עניינים

אודותינו

המשרד שלנו ותיק ומוביל בתחומי דיני התעבורה. במשרד תמצאו צוות בעל ניסיון רב, בקיאות משפטית מרובת שנים בדיני תעבורה ותאונות דרכים, יחס אנושי לצד גישה מקצועית בלתי מתפשרת.

אנו שואפים לספק לכם שירות אישי המותאם במיוחד לכם, כך שתוכלו להרגיש בטוחים בידיעה שאתם מקבלים ייצוג משפטי מהשורה הראשונה.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

מעצר

שחרור ממעצר

בהליכי מעצר, מומחיותו של עורך דין פלילי או עורך דין מעצרים הופכת לאין ערוך. הבנת נבכי מערכת המשפט היא חיונית בכל הנוגע להבטחת חירותו של אדם שנעצר. מאמר זה נועד לספק תובנות מקיפות לגבי תהליך של שחרור ממעצר, ולשפוך אור על התפקיד המכריע של אנשי מקצוע משפטיים מיומנים בישראל.

למאמר המלא »
משרדי עורכי דין פלילי

הבנת תפקידם של משרדי עורכי דין פליליים: ניווט בנוף המשפטי

משרדי עורכי דין פליליים ממלאים תפקיד מכריע בנוף המשפטי, ומספקים שירותים חיוניים לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי. כאשר מואשמים בפשע, הכרחי לבקש הדרכה ומומחיות של משרד עורכי דין פלילי בעל מוניטין. עם הידע והניסיון הנרחבים שלהם, משרדים אלו מציעים תמיכה שלא תסולא בפז לאורך כל ההליך המשפטי, ומבטיחה שהנאשם יקבל משפט הוגן וצודק.

למאמר המלא »