עו"ד לענייני תאונות דרכים מוטי ארד לרשותכם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

בכל פעם שאנחנו יוצאים לכביש, עלינו לזכור שגם אם אנחנו הנהגים הטובים ביותר בעולם או הולכי הרגל הזהירים ביותר, לא הכל נמצא בשליטתנו. כך, כאשר מתרחש הבלתי צפוי ואנו מוצאים עצמנו חלילה מעורבים בתאונת דרכים, הכאוס והבלבול שמגיעים בעקבותיה עלולים להוציא אותנו משליטה ואיזון. כדי להתמודד עם הסטרס, הפציעות והנזקים ולקבל את הפיצוי שמגיע לכם, פנו אל עו"ד לענייני תאונות דרכים, מוטי ארד שישמח לייצג אתכם ואת האינטרסים שלכם אל מול המערכת הבירוקרטית הקשוחה, ולהשיב את זכויותיכם במלואן.

 

כיצד עו"ד לענייני תאונות דרכים, מוטי ארד יוכל לסייע לכם?

עו"ד לענייני תאונות דרכים, מוטי ארד למשל, הוא עורך הדין אשר למד והתמחה בעולם התחבורה ותאונות הדרכים. עבודתם של עורכי דין אלו מתפרשת על פני כמה מישורים:

  • חקירה יסודית – על מנת לייצג את מרשיהם נאמנה, על עורכי הדין לתאונות דרכים לאסוף כמה שיותר ראיות, דו"חות, הצהרות, צילומים, ניירת ועוד, התומכים בעמדת האדם אותו הם מייצגים. ככל שיהיה בידם יותר מידע, יוכלו להציע ייצוג הולם ומדויק שיוביל להצלחה.
  • הגשת תביעות – לאחר שנאסף כל המידע, הגיע הזמן להגיש את תביעות הביטוח, תוך הדגשת הנזקים שנגרמו מכל בחינה – תיקוני רכב, נושאים רפואיים, אובדן שכר, כאב פיזי ונפשי ועוד. כל פרט שכזה ישמש אותם לניהול המשא ומתן מול חברת הביטוח. במידה ותהליך המשא ומתן אינו מניב הסדר הוגן, עורך הדין יעבור לשלב הבא – תביעה בבית המשפט.
  • תהליך המשפט – מדובר בתביעה של גורם ציבורי ולא פרטי, כך שעורך הדין שייבחר יהיה חייב לא רק להיות בקיא בכל האותיות הקטנות אלא לדעת היטב כיצד לתקשר את המצב שלכם ובעיקר, כיצד להתנהל מול גורם ציבורי הפועל באופן שונה לחלוטין וכנראה מגיע עם סוללת עורכי דין מעולים.

 

מדוע חשוב לפנות לעורך דין מיד לאחר התאונה?

על פי עו"ד לענייני תאונות דרכים, מוטי ארד חשוב ליצור קשר עמו כמה שיותר מהר לאחר התאונה. התזמון הוא קריטי בכל הקשור לעניינים משפטיים וכשמדובר על תאונת דרכים, אפילו יותר. ככל שעורך הדין נכנס לתמונה מהר יותר, המשמעות היא שהראיות יישמרו וזיכרונות העדים יהיו טריים מספיק כדי לספק לו פרטים מדויקים. בנוסף, אל לכם לשכוח עד כמה חברות הביטוח עלולות להיות קרות בכל הנוגע לכסף שהם חייבים לכם, וככל שהזמן יעבור יהיה קשה יותר לגשת אליהן ולדרוש את המגיע לכם.

למעשה, ככל שתפנו מוקדם יותר אל עו"ד לענייני תאונות דרכים, מוטי ארד כך גדלים הסיכויים שלכם להשיג הסדר הוגן ומלא העונה על האינטרסים שלכם במלואם או לכל הפחות, על רובם. פעולה מהירה מאפשרת לעורך הדין לנקוט בצעדים הדרושים כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהשיב את זכויותיכם ללא פשרות.

תוכן עניינים

אודותינו

המשרד שלנו ותיק ומוביל בתחומי דיני התעבורה. במשרד תמצאו צוות בעל ניסיון רב, בקיאות משפטית מרובת שנים בדיני תעבורה ותאונות דרכים, יחס אנושי לצד גישה מקצועית בלתי מתפשרת.

אנו שואפים לספק לכם שירות אישי המותאם במיוחד לכם, כך שתוכלו להרגיש בטוחים בידיעה שאתם מקבלים ייצוג משפטי מהשורה הראשונה.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

מעצר

שחרור ממעצר

בהליכי מעצר, מומחיותו של עורך דין פלילי או עורך דין מעצרים הופכת לאין ערוך. הבנת נבכי מערכת המשפט היא חיונית בכל הנוגע להבטחת חירותו של אדם שנעצר. מאמר זה נועד לספק תובנות מקיפות לגבי תהליך של שחרור ממעצר, ולשפוך אור על התפקיד המכריע של אנשי מקצוע משפטיים מיומנים בישראל.

למאמר המלא »
משרדי עורכי דין פלילי

הבנת תפקידם של משרדי עורכי דין פליליים: ניווט בנוף המשפטי

משרדי עורכי דין פליליים ממלאים תפקיד מכריע בנוף המשפטי, ומספקים שירותים חיוניים לאנשים העומדים בפני כתב אישום פלילי. כאשר מואשמים בפשע, הכרחי לבקש הדרכה ומומחיות של משרד עורכי דין פלילי בעל מוניטין. עם הידע והניסיון הנרחבים שלהם, משרדים אלו מציעים תמיכה שלא תסולא בפז לאורך כל ההליך המשפטי, ומבטיחה שהנאשם יקבל משפט הוגן וצודק.

למאמר המלא »
גירושין

ניווט במבוך: 7 טיפים לבחירת עורך דין גירושין הנכון

תהליך גירושין יכול להיות מאתגר רגשית ונפשית, ולידך את עורך הדין המתאים לגירושין יכול לעשות עולם של הבדל. עם זאת, עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, כיצד תבחרו את עורך הדין לגירושין המתאים למצב הספציפי שלכם? להלן 7 טיפים שיעזרו לך להנחות אותך בקבלת ההחלטה החשובה הזו.

למאמר המלא »